Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lehet ez? Nagyon viszket...

Miért lehet ez? Nagyon viszketek tőle.

Figyelt kérdés
Nagyon izzadòs vagyok, ezért kipròbáltam, a solutio antisudorica-t de amikor bekenem vele a hònaljam, nagyon viszketek tőle, szinte csìp de viszont nem izzadok, és másnap már nem viszket csak amikor szìvja be. Miért lehet ez? Abba kéne hagynom? :/
2012. szept. 1. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
En abszolut megertelek,h miert hasznalod... Probald ugy,h kis vizzel higitod,es kezdeskepp nem szabad sokat. Vigyazz vele,am nekem is szokta csipni,de mar elkeseredettsegemben nem tudok mit tenni..tudom,h karos.
2012. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt csak fa deóval. nagyon száraz lehet a hónaljad legalábbis nekem azért csipte. vagy meg frissen borotvált néha az miatt is csíp
2012. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elso valaszolo: nem hiszem hogy szabad vizzel higitani, de majd megkerdezem a borgyogyszt hatha tud valami okosat mondani :)
2012. szept. 1. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok:

Mindenkepp jobban jarsz,ha higitod,nekem elhiheted. Neten is irjak. Meg tenyleg karos nagyon,es jobb kevesebbet ,ha lehet. Meg ha higitod,akkor ugye nem olyan tomeny,es akkor nem is csip. Igen,erdemes megkerdezni egy hozzaertot,majd kerlek ird meg,h mit mondott.

2012. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!