Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan gyógysampont...

Melinda- kérdése:

Tudtok olyan gyógysampont amiben csak természetes összetevők vannak, és egészségesebbé teszi a hajat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Korpás volt a hajam meg nagyon hamar zsírosodott(de ezeket már leküzdöttem). Most inkább még csak száraz és hullik a hajam erre keresek sampont! Előre is köszönöm a válaszokat! :)Meg így utólag azt szeretném hogy a sampon szép fényessé puhává tegye a hajamat és egészségessé! :)

2012. szept. 1. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem a hajvasalás tette eléggé tönkre a hajamat, de mióta ezt a sampont használom, elég szép lett megint csak a vége törik kicsit, de fényes és erős, és nem hullik!

2012. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nézz szét itt:

[link]


Nem ,,csak,, teljesen tiszta összetevőket tartalmaznak, hanem a hatóanyagok ápolnak is.

2012. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Natúr termék, biztos nem irritálja tovább a hajadat! :)

2012. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudok. Régen ugyanezzel a problémával küzdtem, mára tökéletesen megoldódott.
2012. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!