Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés hennával? Nagyon...

Hajfestés hennával? Nagyon sok oldalon utánna néztem ennek a hajfestési módnak, mivel híve vagyok a természetes dolgoknak és elég kényes vagyok a hajamra, de mindenhol mást írnak az "eltűnéséről" a festéknek.

Figyelt kérdés

Szóval, ugyanúgy lenő mint a vegyi hajfesték? azért kérdezem mert barátnőnek is azzal volt befestve a haja és neki kikopott... lehetséges ez? mondjuk neki szinte fekete haja van így elég furán fogta meg. Vagy csak sűrű mosással kopik ki? azt úgy nem igazán szeretném ha úgy viselkjedne mint a vegyszeres, mert nem szeretem vágatni a hajam, csak akkor ha muszáj...


Tapasztalatok érdekelnének!



#henna #haj #hajfestés #hennafestés #vöröshenna #természetese hajfestés
2012. aug. 28. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:

SEHOGY nem kopik ki.

Én elkövettem azt a hibát, hogy az eredeti szőke hajamra rákentem.

Hónapok múlva fodrász sem tudta teljesen eltüntetni.

2012. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

(akkor megint elmondom: ) az igazi henna nem kopik ki, csak lenő. Persze a színe minden festéknek változik egy kicsit idővel.

[link]

2012. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első válaszoló.: Milyen hennát kentél rá.és milyen színe lett a hajadnak?Csak azért kérdem,mert én is szeretném befesteni hennával a szőkés hajam,és nem tudom mi lesz az eredmény.Tudnál segíteni?! :) Köszi
2012. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt használtam: [link]


Ahhoz képest, hogy színező, hónapok múlva sem tűnt el.

Igazából a fodrászos ügylet után 1 év kellett, hogy teljesen eltűnjön a hajamból :(


Nem lett egyenletes sem, és nagyon randa, természetellenes színe lett. Olyan tipikus vénasszony vörös, mikor elcseszik a nyugdíjas nénik a hajfestést otthon.

2012. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!