Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A féloldalas frufruval sok a...

A féloldalas frufruval sok a macera?

Figyelt kérdés
Valakinek van ilyen haja? Ha igen, könnyen kezelhető? Ajánlod vagy inkább nem?

2012. aug. 30. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi a frufrum : [link]

minden hajszárítás után átmegyek rajta hajvasalóval mert alapból hullámos hajam van és eléggé érdekesen néz ki :D és kb ennyi :D

Nincs sok gondom vele, mert ha nem túl rövid akkor el tudom tűzni. Próbáltam hozzánöveszteni a többihez, de a köztes állapot nekem egy rémálom, ezért maradtam inkább a frufrunál.

2012. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt oldal frufrum, tiszta ragya volt tőle a homlokom mert nem kapott elég oxigént a bőröm gondolom.. Nem vasaltam a hajam mert alapból szögegyenes, de annál muszáj volt, mert miután megszárítottam égnek állt az egész, miután szétvasaltam a hajam, a végei eltöredeztek és állandóan a szemembe potyogtak az apró darabok, vissza gondolva jól állt, de utáltam.
2012. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
könnyen kezelhető ,nekem nincs semmi bajom vele :D meg fel is lehet csatolni normálisan .meg sztem jobban is néz ki mint a rendes frufru
2012. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Még átgondolom ezt a frufru dolgot ;)
2012. aug. 30. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen frufrum, kb. olyan mint amit az első linkelt. 2 évig volt ilyen, imádtam, jól is állt. Nem volt vele sok gondom, megszárítani is sikerült szépen, szóval nem is mindig vasaltam ki. Mondjuk a körkefével mindig megkarcoltam a homlokomat. :D

A frufruval általánosságban egy problémám van, gyorsan megnő és zavaró, mert nem látok tőle rendesen, de ez sem nagy probléma, anyukám ilyenkor megszokta igazítani. Néha magamnak is megigazítom, ha kell, de a fodrászom is mondta, nyugodtan ugorjak be, megigazítja ő nekem, ha hosszú.

Most váltottam a féloldalas frufruról, mert már untam, változtatni akartam. Most teljes frufrum van, de nem az a tömött, hanem ritkított. Nem annyira tetszik, jobban állt a féloldalas frufru, de hál'istennek 1-2 hónap múlva ismét lehet olyan frufrum, mert megnő annyira a hajam. :)


A pattanásokat én úgy előzöm meg, hogy amikor itthon vagyok gyakran csatolom fel a frufrumat, hogy a homlokom szellőzzön. :)

17/L

2012. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!