Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép bőrűek, nektek mi a...

Szép bőrűek, nektek mi a titkotok?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és még mindig problémás az arcbőröm. Akármivel kenem, akárhányszor megyek el kozmetikushoz, mindig dudros lesz az arcom. Feltelik apró dudros pattanásokkal a bőröm alatt...

Már kb mindent próbáltam. Bőrradír hetente többször, Aloevera növényem levelével is be szoktam kenni. Vitaminokat is szedek. Plussz sudocremet is használok ha sebes lesz az arcom egy egy pattanás után...


mi a napi rutinotok, bevált módszer ami széppé teszi a bőrötöket?



2012. aug. 29. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Alapozó, korrektor.
2012. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok 30 évesen. Mindent kipróbáltam már, de tényleg mindent, külsőleg és belsőleg. Kezdek rájönni, hogy ezzel együtt kell így élni, a nőgyógyász azt mondta, hogy talán 35-37 éves kor között elmúlik. Írt problémás bőrre való fogamzásgátlót, eddig az vált be a legjobban, de tökéletes bőröm ettől sincs. Szerintem ez adottság.
2012. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami oka mindig van, a pattanásos bőr nem egy normális egészséges bőr. Talán az étkezéseddel lehet gond, vagy hogy nem iszol elég vizet. Esetleg valami gyulladás? Rossz fog, allergia, annyi minden lehet...
2012. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos genetika. Legalább a szép bőr megadatott nekem. :/
2012. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hiszed vagy sem a krumpli csodákra képes:D mármint h rákenem az arcomra a nyers pépet.eddig ez a leghatásosabb mintha ki lenne cserélve a bőröm:)
2012. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 halibel ***** válasza:
Oriflame pure skin termékcsalád. Szép, puha, sima bőröm lett tőle. :)
2012. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is minden kapható krémet kipróbáltam, de semmit sem használtak. Végül elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt egy gyógyszert, amitől néhány hónap alatt rendbe jött a bőröm. Most csak nagyon ritkán van max. 1-2 kisebb pattanásom.
2012. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Ha minden trutyit kipróbáltál már és nem működött akkor irány a bőrgyógyász. Ugyan ez volt a problémám nekem is évekig. Gyógyszeres kezelés kell, ha másnem, a "legdurvább" gyógyszer, a Sotret 1000% hogy segíteni fog. Nekem tiszta az arcom tőle, pedig régen egymást érték a nagy "vulkánok". Sok hónapon át kell szedni és lehetőleg télen, mert fényérzékenységet okoz. :P De ki lehet bírni :)

2012. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!