Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik hajszínt váltottak!...

Akik hajszínt váltottak! Miből gondoltad hogy jól áll majd az új szín?

Figyelt kérdés

váltanék hajszínt de nem merek, pedig kipróbálnék... barna szemem van, alap hajszínem sötétbarna és most 1 árnyalattal világosabb talán a hajam...(színező)


hogy merted bevállalni az uj színt? jól állt? hány féle színű hajad volt?


2012. aug. 27. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Fekete hajjal születtem, ami bebarnult extra sötét barnára. Befestettem vörösre, mert anyumnak volt egy bontatlan doboz mahagóni hajfestéke, és be akartam festeni a hajam.

Szerintem jól állt eléggé. Fehér bőröm, kék szemem van

Aztán befestettem feketére, ami állítólag szintén jól állt, de szerintem megkeményítette a vonásaimat.Csak akkor festess feketére ha nagyon baba arcod van!(szerintem)

Ez a két hajszínem volt. Esetleg privátba küldhetnél képet, és akkor tudnék segíteni mi állna jól.

2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én alapból barna vagyok,de nem áll jól egyáltalán.

Aztán szőke lettem még 8.ballagásán és nagyon tetszett,barátnőmmel közösen vágtunk bele. 2 évig szőke voltam de rossz színt választottam,erős platinát,erős szőkítővel,nem tartottam be a tőfestést és tönkrement a hajam. úgy gondoltam ha fekete leszek rendbejön. Hát tévedtem,szörnyen állt a fekete, több mint fél! év kellett mire megszabadultam tőle. Ennek már 5 éve,azóta szőke vagyok ismét,ápolom rendesen és hamvas árnyalatot használok sárgulás ellen. Nekem a szőke áll jól,lehet azért mert anyum is szőke,apámtól örököltem a barna hajszínt,aki teljesen más karakterű arcú mint én,én anya arca vonásait örököltem.

De most hajfestéket váltottam nem volt a szokásos,és szőke helye lila lett a hajam,de tetszik most 5 év után egy kis változatosság,úgy is csak színező majd lekopik:))

2012. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kvittagirl: Milyen hajszinezőt használsz??
2012. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem eredetileg gesztenyebarna a hajam, de a szemöldököm fekete. Aztán 17 éves korom körül befestettem feketére. Az arcvonásaim finomak, nem keményítette. Sokkal jobban áll, mint a barna, bár néhanapján vágyódom én is a meleg barnára, de azt hiszem megmaradok fekete :)
2012. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bes regal soft color-t szoktam,de most nem volt :@ :D Aztán csaj mondta van palaszürkéje Bes Regal Zero-ból ammónia mentes színezőből mondom oké,egy márka tökmindegy.

Jah,mosom le a hajam aztán tiszta lila az egész,nagyon megijedtem!!

De már megszerettem,hiányozni fog a lila fejem :D


ilyen most a hajszínem hamvasszőke helyett:


[link]


kicsit világosabb csak.

2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok offolni tényleg.

De gondolkoztam rajta hogy mi lenne ha padlizsánra befesteném az egészet mert mindenki szerint jól áll ez a hajszín.

Ha esetleg egyszer (mert imádom a szőke hajam) vissza akarnék térni szőkére nagyon nehéz lenne?:S

2012. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmiből nem gondoltam, úgy voltam vele, olyan élesz, amilyen.

Szerencsém volt, mert eddig akármit próbáltam ki, mint nagyon jól állt (bár mai szemmel a vöröst és a feketét nem erőltetném, nekem nem tetszett annyira), ami nem akármilyen fegyvertény, mert már rengeteg színben pompázott a hajam, most épp világosszőke, de volt már ugyebár vörös (olyan igazi tűzvörös), fekete, padlizsán, mahagóni, narancssárga, lila, rózsaszín, a barnának legalább 5 árnyalata, illetve ezeknek véges számú kombinációja (pl fekete haj, szőke frufru lila csíkokkal - extrém volt, jól is nézett ki, de most már semmi pénzért nem vállalnám be).

2012. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem, mert az eredeti barna hajam nyáron kicsit kivörösödik, és olyankor tök jól néz ki. Meg amúgy is fehér a bőröm, barna a szemem, passzol hozzá. Nem féltem, mert hennát használtam, tudtam, hogy majd kikopik, ha nem tetszik. Most egy ideje barna vagyok, a napokban leszek újra vörös.
2012. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 1 válaszolónak : fekete semmiképp nem szeretnék lenni!:) ígyis sokan mondták hogy a sösétbarna haj is öregít....


én inkább valami barnás-szőkés kombinációra gondoltam.

Lehet bemelírozatom szőkével ahajam, sűrűbb melírokat rakatok bele, aztán ha jol áll éakkor befestetem valami vulágosas szőkére.

2012. aug. 28. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!