Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A különböző boltokban kapható...

A különböző boltokban kapható hajpakolások menyire használnak?

Figyelt kérdés
Nekem zsíros a hajam arra használ ? Vagy csak még zsírosabb lesz tőle ? Igazából fényes és selymes hajat szeretnék amit nem kell 2 naponta mosni erre lehet kapni valami hajpakolást ? vagy balzsamot esetleg hajszeszt ? A mostani samponom nekem nagyon bevált azt nem szívesen cserélném le inkább csak valamivel kiegészíteném persze csak ha nem zsírosítja jobban a hajamat.
2012. aug. 25. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kallos tejproteines pakolás. Fodrászkellékes boltokba lehet kapni, nagyon olcsó (pár száz forint), és gyönyörű lesz tőle a hajad.
2012. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hajtőre nem szabad csak sampont használni, tehát se balzsamot, se pakolást nem szabad rátenni, mert mégjobban zsírosít. Egyébként is a balzsamok, pakolások arra vannak, hogy a hajhosszat ápolják, táplálják.


Én kallos közül, a placentás pakolást használtam, ez nagyon jó volt, 2 évig mindig ilyet vettem, nagyon bevált, de az utóbbi időben szinte egyáltalán nem használt. Nem lett tőle sem puhább, sem selymesebb a hajam, mintha nem is használtam volna. Így aztán tavasszal búcsút intettünk egymásnak, és kipróbáltam a gliss kur pakolást (shea vajas), egész jó, de szerintem később ismét kipróbálom a placentásat. Egyébként a kallosnak a balzsamját is próbáltam, de az nem volt annyira jó, mint a pakolása.

Kallos termékeket eurós, száz forintos boltokban, kallos szaküzletben, fodrászkellékesnél lehet venni, egész jó áron. :)


Én most a balea szőke hajra való balzsamját vettem meg, a krémmánián nagyon sok pozitív véleményt olvastam róla. Többen írták, hogy mióta használják, ritkábban kell hajat mosniuk, gondolom kevésbé zsírosodik a hajuk. Ilyen balzsam egyébként van barnáknak és vörösöknek is, bár nem tudom, hogy akik azt használják, ritkábban mosnak-e hajat. De érdemes lehet utánanézni a krémmánián. :)

17/L

2012. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kifogom próbálni. A kallos hajpakolást minden hajmosás után fel kell tenni vagy csak heti 1x?
2012. aug. 26. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!