Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna, aranybarna...

Világosbarna, aranybarna melírcsík mennyire fakul ki, ha csak félévente csíkoztatnám? Illetve ha fakul akkor milyen színűre? (szőkére? )

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen az eredeti hajszíned?

Mondjuk fél év alatt azért az én hajam már vagy 12 cm-t nő (a tiéd nem tudom mennyit), szóval az elég csúnya lenövés lenne. Ezt kb havonta kéne újrakenni hogy jól nézzen ki.

Akkor fakul csak ha hajszínezővel van festve és nem festékkel.

2012. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem amit fodrászok mondanak rá középszőke, de ez fodrászok meghatározása (valószínű kevesebb a vörös pigment), mert ránézésre világosbarna.A hajam meg nem nő olyan gyorsan, meg szerintem nem lenne olyan nagy eltérés az eredeti színemtől ha nem kopik.
2012. aug. 24. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát a középszőke hajadba aranybarna csíkokat rakatnál. Nem nagyon fog fakulni, ha jó a festék, mert nem kell erős oxidálószerrel felkenni, mivel nem a világosítás a cél.
2012. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, ennek örülök :)
2012. aug. 26. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!