Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az extrán síros...

Mit csináljak az extrán síros bőrömmel?

Figyelt kérdés
Egy hete pattanások jelentek meg az arcomon, de már eltüntettem, azelőtti pár hétben nem voltak pattik az arcomon. A bőröm egyenletesem zsíros mindenhol és semmi sem segít rajta, arctisztítás után fél órával már fénylik.
2012. aug. 22. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
na ezt is jól kiírtam, úgy értettem zsíros
2012. aug. 22. 21:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vegyél 0,5%szalaicilsavas tonikot.megmosod az arcod vízzel,emgvárod mig megszárad utána meg lemosod tonikkal egy nap 2szer,ha nemsegot szerintem orvos
2012. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor otthon vagy, akkor hintőporozd be! de ne éjszakára, akkor hagy levegőzzön a bőröd! Ne tegyél rá túl sokat, csak úgy, hogy épp elfedje, ne nézz ki úgy, mint a fal. Nekem használt.
2012. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az agyagos arcmaszk segített.
2012. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!