Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrőmmel?

Mit csináljak a bőrőmmel?

Figyelt kérdés

mit csináljak? nagyon zsíros a bőröm. az arcom igencsak pattanásos é

pedig a serdülőkorból már rég kinőttem. már nem tudom mit csináljak

annyi minden használtam . és a pattanások utáni hegekkel mit tudnék csinálni? segítsetek!!!


2012. júl. 19. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Foghagyma zselé. Herbáriában lehet kapni, teljesen szagtalan. Direkt erre való. Én is pont ezért vettem meg. Nem kell belőle sok, és ha nincs sok pattanásod, akkor 3-4 nap alatt eltünteti. Persze, egyeseknek több, de viszont 1 évig elé, igaz pici dobozban van, de mivel nem kell sok, elég. Elötte pedig ilyen teafa szabbannal szoktam lemosni, ami szintén és kimonodttan megint erre van. Azt is a herbáriában veszem. Igaz 2000 ft majdnem az összes (herbáiánként és városonként változhat), de jobban megéri, mint bármelyik olcsóbb, üzletben beszerzett mindent szart tartalmazó cucc. És tényleg szagatalan. Ha beleszagolsz a cuccba akkor érzel valamit, de amint felkened 2-3 perc és elillan. Én használtam már sok minden hova és mindneki csak a parümömet érezte. Nekem bevált. Remélem (ha kipróbálod) neked segít majd. Mellesleg pattanások utáni hegekre is jó, és segít megelőzni őket. Remélem segítettem. :)
2012. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémáim voltak mint neked. A Clinique termékek nekem nagyon sokat segítettek, igaz hogy nem olcsó márka, de nagyon jó, és amikor fogamzásgátlót kezdtem szedni mégszebb lett a bőröm.
2012. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!