Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik hajvasaló vált be?

Nektek melyik hajvasaló vált be?

Figyelt kérdés
és melyik a jobb márka ? Babyliss vagy Remington

2012. aug. 22. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Vidal Sassoon om van nem is volt sok de már 3 éves ! :)

A nővéremnek Babyliss van de az olyan kis gyenge,szóval szerintem Remington.

2012. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a volt hajvasalom Babylisses volt csak 4-5 év után tönkrement
2012. aug. 22. 17:02
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) csak nem tudtam ert nemrég a rossmanban kinéztem egy remington hajvasalot azt még gondolkodom
2012. aug. 22. 17:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Most Remingtonom van, előtte Babyliss volt. Végülis jó mind a kettő, de a Remington csak erősebb!
2012. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem remington van, azt hiszem 2 éve nyúzom, bírja a strapát. Volt idő, hogy 2-3 naponta vasaltam a hajam, most már csak hetente 1x szoktam, nyáron egyszer se. :D

Szépen kivasalja a hajam, nem is hullámosodik vissza olyan hamar.


Nem tudom, konkrétan milyet néztél ki, de ha adhatok egy tanácsot, olyan vegyél, amin lehet állítani a hőfokon. Fölösleges mindig 200-210°C-on vasalni a hajat.

2012. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igazábol a tipus nevét nem tudom de valami ilyesmit [link] bocs nem találtam más képet de szerintem ugyan ilyet láttam
2012. aug. 22. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
remingtonom volt, lekopott a kerámia bevonat, most Bellissimám van, azzal semmi gont, nagyon szeretem
2012. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem remingtonom van 3 éve, minden nap van vasalva a hajam, igaz nyáron nem, és eddig semmi baja
2012. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!