Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg ezeket a...

Hogyan csináljam meg ezeket a hajakat? (strandra)

Figyelt kérdés
[link] [link] Nos az a gond h kiengedve nem szeretem a strandon és gondoltam hogy feltuzhetném kontyformába csak egy laza konytra gondoltam mind például ezek csak hogyan csináljam meg milyen dolgok legyenek hozzá iylen félgondor hajam van begondorítsem jobban vagy így is meglehet ugy gondoltam h pontokba leírnátok az elkészítését nemmuszaj ezeknek a hajanak (csak ezeket találtam és ezek tetszenek)esetleg ha tik is hasonlót szoktatok csinálni iylen konytfélét strandra akkor leírnátok h csináljátok???KOszi szépen Mindenkinek!!!!! Surgos lenne holnapra
2009. júl. 24. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos,ezeket nem tudom hogy kell megcsinálni,de viszont sima laza kontyot tudsz úgy csinálni,hogy veszel hullámcsatokat és tincsenként feltűzöd kontyformába.

Vagy egy tök jó haj:összefogod lófarokba a hajadat,tincsenként besodrod kicsit a tincset és a copf köré tekered majd hullámcsattal rögzíted.Ezt megcsinálod az összes többi tinccsel tök jól néz ki!:D

2009. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Hajolj előre, így fogd össze a hajad, viszonylag magasan.

2. A lófarkat kicsit sodord meg, tekerd körbe a gumi körül.

3. A végét tedd be a konty alá, és rögzítsd valamilyen csattal.


1. Kezdd el begumizni a hajad, de utoljára ne húzd át teljesen, hanem hagyd, hogy egy kis konty keletkezzen.

2. A kimaradt részt (vagyis a haj végét, ami nem ment át a gumin) fogd, és tekerd körbe, amíg tudod, a konty körül, majd rögzatsd csattal, vagy hajgumival.


Ezeket tudom ajánlani. És ne göndörítsd be jobban, ezeknél végülis mindegy milyen a hajad, jól fog mutatni.

2009. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!