Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát vegyek?

Milyen gyantát vegyek?

Figyelt kérdés

Őszintén, már több ilyen kérdés is lett kiírva. Mielőtt kérdeznék, mindig utána nézek a neten és meg nézem, hogy volt-e már ilyen kérdés. Sajnos egyiknél sem találtam megfelelő választ, legalábbis számomra.

Nem szeretnék kozmetikushoz járni, otthon szeretném. Mivel még sosem gyantáztam így egyáltalán nem értek hozzá, szóval magyarázattal válaszoljatok.

Annyit tudok, hogy van hideg, meg meleg, de hidegről halottam, hogy nem olyan jó, illetve valamilyen patronosról is hallottam.

Előre is köszönöm szépen!



2012. aug. 18. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
én a hideget szeretem. weet gyanta csíkok
2012. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen hidegből a weetet mondja mindenki.

És leviszi rendesen, egyből vagy többször kell?

És mennyi van egy csomagban?

2012. aug. 18. 17:42
 3/10 TijuMK ***** válasza:
100%

Én is hideget használok szintén Veet. Sokan mondják hogy nem jó mert nem lehet jól felmelegíteni és nem hatékony. Tény hogy nem 3mm-es szőrszálak eltávolítására lett kifejlesztve, azért fél centit már levisz simán.

Jó tanács, ne a kezeddel melegíts fel a csíkokat hanem hajszárítóval, és használat után is fújj egy keveset a már használt gyantára így újra olyan meleg hogy feltudod még 1x használni.

Eltávolításra adnak kendőt, de érdemes az X-Epil lemosó olaját megvenni, sok van benne és sokáig is jó azt hiszem 1 évig.

2012. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én most X-Epil hideg gyantát vettem! Kíváncsi vagyok! Főként hónaljat és intim rész szeretnék gyantázni! A hónalj gyantázásától félek egy kicsit :(
2012. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szóval ugyan olyan jó, csak a pár milliméteres szőrökkel nem boldogul? Én felfogásom szerint nem gáz ha az ember pár nappal később szőrtelenít.

2012. aug. 18. 17:48
 6/10 A kérdező kommentje:
És az árakról is érdeklődhetek?
2012. aug. 18. 17:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok kérdés miatt, de Tesco meg ilyen helyeken is lehet venni vagy csak drogériákban?
2012. aug. 18. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:
hát igen a nagyon kicsiket nem szedi le sajna.... de ammugy olyan 800 ft tol 2000ig mozognak az árak kb minden fajta bemész egy ilyen uzletbe (dm rossman sőt még tesco ba is van egy csomo ) és találsz sokat. van még X epil is az is jo
2012. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja amugy 5 db és ugye az 2 oldalas mmint mindket oldala jo. első voltam
2012. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöld kezecskék
2012. aug. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!