Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha otthon szeretnék gyantázni...

Ha otthon szeretnék gyantázni milyen gyantát vegyek és hol?

Figyelt kérdés

Nagyobb feluletet szeretnék gyantázni-(láb) otthol milyen gyantát ajánlatok, amit már ti is próbáltatok és bevált?

Ez a cukorgyanta kinek vált be és hol tudnék ilyent venni?

itt egy link: [link]

itt van olyan, hogy Aloe Verával dúsított gyantaszett, valaki használ ehhez hasonlót? Bevált? És hol kapható ilyen? mert ma néztem a Dm-ben de nem láttam:(


2009. dec. 30. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg szettben jobban megéri megvenni?

link: [link]

2009. dec. 30. 20:27
 2/5 anonim ***** válasza:

na nekem pont ilyen készletem van amit a kommentben írtál.NAgyon szupi.....a tescoban is van ilyen de a műszaki osztályon keresd:)

Meg azt hiszem van a media markt-ban is.

2009. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja bocsika az evolution van nekem:)
2009. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szeintem bármelyik x-epil terméket veszed csak hasznodra fog dolgozni :)

én már 2éve gyantázom a lábam és tök profin egymagamnak otthon:)

15/L

2010. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én cukor-pasztát, cukorgyantát használok, el lehet készíteni otthon is , mivel nekem nem sikerült, ezért vettem a vateráról, és azzal csinálom, elég havi egyszer. 2000Ft-ért már akkora mennyiséget küldenek, hogy majdnem 10 alkalomra elég. Uhrin G-tól rendeltem.uhringabi@freemail.hu
2014. jan. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!