Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérem valaki segítsen! Hogy...

Kérem valaki segítsen! Hogy lehet lila a hajam?

Figyelt kérdés

Befestettem szokásos módon (garnier extra világos hamvasszőke plusz hamvasítás céljából színezővel). Annyi hogy most nem volt a szokásos színezőm,de ugyanabból a márkából vettem annyi hogy ammónia menteset. Mindent ugyanúgy csináltam: Befestettem először garnierrel,lemostam hamvasító samponnal,félig megszárítottam majd rákentem a BES ammónia mentes palaszürke színezőt és rajtahagytam 45 percig.

Lemosom hamvasító samponnal ahogy szoktam majd sampon balzsam,hajpakolás. Nézek a tükörbe azt hittem elájulok hogy lila a hajam!!

Megszárítottam most ilyesmi hajszínem van:


[link]


szinte teljsen ugyanilyen.. ha nem jó a link alatta bemásolom megint.. Ezt nem értem,csak azokon a részeken lila ahol érte a hajszínező,tehát elöl jobban hátul még szőkés azért..

Nem olyan rossz szerintem de elég durva nem akartam hamvasszőkéből lila lenni azért!!!

Most már ilyen marad,mert holnap utazok el 1 hétre (pont a legjobbkor jött ez),nem merek még egy doboz festéket rákenni :S

Mitől lehetett? Túlhamvasítottam gondolom,de az a furcsa mindent így szoktam csinálni minden hajfestésnél,annyi hogy most más a színező de ugyanaz az árnyalat,márka..



2012. aug. 17. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:

itt a link mégegyszer ha nem jó.


[link]

2012. aug. 17. 16:49
 2/6 anonim ***** válasza:

"Befestettem először garnierrel,lemostam hamvasító samponnal,félig megszárítottam majd rákentem a BES ammónia mentes palaszürke színezőt és rajtahagytam 45 percig."


ezt most nem értem? miért nem vettél akkor rendes szőke festéket amit rákentél volna és kész akkor most nem lenne ez, túlkomplikáltad a dolgokat.

2012. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mosd meg gyorsan kétszer-háromszor, tegyél rá hajpakolást, hagyd rajta jó sokáig, és csak aztán mosd le.

Így elég sokat fog kopni.

2012. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Azért mert nincs olyan hamvas hajfesték a piacon (még fodrászkellékesben sem) hogy rögtön ezüst színű legyen a hajam és hamvas. Ezért használok pluszban és ezért is kell pluszban színező ami olyan. Csak most ez más márka aztán megszívtam

2. Hát mindenki agyon dícséri azért :D Durva hát nem ilyen reakciókra számítottam..:) 2 hajmosás után le fog jönni amúgyis de azért elég durva hogy pont nyaralásra lett ilyen a fejem:D

2012. aug. 17. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! En pont ilyen hajat szeretnék! :)
2013. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vikuci79 válasza:

Azta! Ha az egész lila nem is olyan rossz!

Egyszer lehet kiprobàlom.

Kedvencem amugy a lila. De a hajamra én sem akartam. Nekem tincseket ill. melirt csinàltak hàt ez lett belöle, lila melir.

Àtmostam meg ràkentem sima szökét amit szoktam, meg megint megmostam, hàt ha ügyesen fésülöm holnap el tudok menni meloba

2017. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!