Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna hajfestéktől miért lett...

Barna hajfestéktől miért lett fekete a hajam?

Figyelt kérdés
februárban befestettem vörösre a gesztenyebarna hajamat, valami változatosságot akartam. 2szer volt vörösre befestve a hajam, és elkezdtem barnára visszafesteni. kétszer lett befestve syoss mogyoróbarna hajfestékkel, de nem nagyon fogta be, napfényben vörös volt. aztán tegnap befestettem garnier trüffel színű hajfestékkel, mert gondotlam a sötétebb jobban befogja majd. igen, be is fogta, FEKETÉRE! nem bírok tükörbe nézni, utcára kimenni annyira zavar a fekete haj. egyszerűen undorodom magamtól. csak kedden tud a fodrász fogadni, de nem tudom ő mit fog mondani. valaki aki volt hasonló helyzetben tudna valamit ajánlani, ami nem roncsolja túlságosan a hajat? vastag szálú, dús hajam van, ez a kb 6szori hajfestés sem tette tönkre, nem tört, de a szivatástól félek..
2012. aug. 16. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: ne ess kétségbe! Moss sokat hajat, jó erős samponokkal, és sokat fog kopni a hajadból a festék. Idővel tényleg barna lesz.

A hajad a többszöri festés igenis roncsolta. Ennek hála történt, hogy a szivacsosra, bolyhosra festett hajszálak jobban beszívták a festéket, mint vártad. Rövidebb hatóidővel kell használni legközelebb.



Nem kell feltétlen leszívatni. Lehet kapni B4 color remover nevű "csodaszert" a DM-ben, ezzel ki lehet szedni a hajfestéket. A vörös festék miatt készülj rá, hogy nem az eredeti hajszíned állítja vissza, nem egy világosabb árnyalatot. Erre persze már lehet festeni olyat, mint az eredeti.

2012. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és a colour b4 roncsolja a hajat?
2012. aug. 16. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!