Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestéktől hullhat...

A fekete hajfestéktől hullhat a hajam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör/afro/ vékonyszálú hajam van. 5 hónapja szültem, és azóta nagyon hullik a hjam. Van aki a fekete festékre tippel, van aki azt mondja, hogy a szülés az oka. Már unom a feketét hogyn változtassam meg? Nem fog a világosítástól mégjobban hullani?
2009. aug. 17. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fekete a hajam, és a fele kihullott tőle. :D De nem bántam meg, mert rengeteg hajam volt, és nem tudtam vele mit kezdeni amúgy sem.

A világosítástól teljesen tönkre fog menni a hajad, a tapintása és a kinézete sem lesz olyan, mint régen. Ráadásul nagyon sok idő, míg rendbejön. Szerintem légy türelmes, és várd meg, amíg lenő a fekete.

2009. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MIkor terhes voltam, az első 3 hónapban nem festettem, utánna is csak színezővel, Loreal Casting-al, de az is olyan mint a festék, most akkor kezdhetem előről?
2009. aug. 17. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem anyukámnak hullott nagyon a haja szülés után. lehet hogy attól van
2009. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szülés előtt is fekete volt a hajad és nem hullott tőle, vagy legalábbis nem annyira mint most, akkor a szüléstől van.

Nekem is fekete a hajam, 4 hónapja szültem és most hullik nekem is. Tehát én is a szülésre tippelek. :)

Sztem ne világositsd, egyszerűen vegyél sötétbarnát, abból majd egy idő után könnyebben indulhatsz másik szin felé. Én nem ajánlom a szőkitést és társait. Fodrász vagyok, tapasztalatból beszélek.

2009. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem hullott a fekete festéktől, de nagyon. Naponta kellett porszívózni a fehér padlószőnyegemet.

De valószínűbb, hogy neked a szüléstől van.

Fokozatosan világosíttasd ki, ne éj feketéből hidrogén szőkére, mert azt semmilyen haj nem szereti (:

2009. aug. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!