Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb a hajnöveszté...

Melyik a legjobb a hajnövesztésre? Béres szépségvitamin/Biovanne/Calcium kovaföld?

Figyelt kérdés

Vagy ha van mégjobb a Revalidon kívűl?

Amugy a hajam nagyon dús, meg egészséges csak hosszabbat szeretnék minél hamarabb!:)


2008. máj. 9. 21:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalat alapján?
2008. máj. 10. 20:58
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
sajnos segíteni nem tudok csak hát én is igy vagyok rövid a hajam mert leszivattam és letöredezett:( de viszont minnél gyorsabban szeretnék szép hosszú hajat:) a póthaj nem olyan vészesen drága de a fodrászom szerint nagyon tönkre ment a hajam és nem bírná el a póthajat:( most biovanne-t szedek remélem használni fog:) szerintem olvasgass fórumokat ott sokat írnak az emberek a tapasztalataikról:) sok sikert!
2008. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Biovanne-t nem ajánlom. Szedtem én is, de nagyon csúnány tönkement tőle a bőröm Persze valószínűleg nem reagál mindenkinek így a szervezete, de nekem ez a tapasztalatom.
2008. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
A Biovanne nekem sem használt semmit:S én azt nem ajánlom.. most a calcium-kovaföld kapszulát probálom ki. remélem ez használni fog...
2009. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
én kovaföld kapszulát szedek, de még csak 2 hete. a bőröm szebb lett tőle, de a hajamról még nem tudok nyilatkozni...
2009. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A válaszadóktól szeretném kérdezni, hogy használt a Kovaföld kapszula? Melyiket szedtétek? Én a Dm-ben láttam Calcium Kovaföld kapszulát, az jó?
2010. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szedtem. Nekem jó volt, mert gyorsabban nőtt a hajam és a körmeim erősebbek voltak tőle. Nem töredeztek... És én azt is észrevettem, hogy "aktívabb" voltam tőle. Lehet, hogy ez hülyeség, de lefekvés előtt, ha bevettem, felpörögtem és nem tudtam aludni... reggel pedig a kávém után szintén. :)
2010. jan. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Utolsó válaszadó!

A DM-es kapszuláról beszéltél az válaszodban?

Monya.

2010. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem kovafoldtol nagyon no a szorzetem! de ez azt jelenti, hogy akkor a hajam is ;)
2010. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!