Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jajj nem tudom mit csináljak,...

Jajj nem tudom mit csináljak, befessem a hajam vagy ne?

Figyelt kérdés
nagyon sokrszor voltmár festve a hajam volt már szőke,barna,fekete most pedig barnásszínbe van beletéve világos barna de elég fos a színe..:/..de már kb 2 cm levan belőle nőve,de elhatároztam hogy többet nem festem a hajam..:S de olyan semmilyen színű..:S szeritetek befessem?
2012. aug. 13. 21:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
de most tegyük fel veszek bemosót és bekenem vele az egész hajamat .. a lenövést is!!! akkor ami eddig lenőtt annak annyi??? tehát ha majd lekopik egyszer a bemosó (28 hajmosás után) a lenövés nem marad ott?? lehet ételmetlen vagyok de nemtudom máshogy megfogalmazni :/
2012. aug. 14. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!