Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz-e, hogy ha egy bizonyos...

Igaz-e, hogy ha egy bizonyos hosszúságot elér a hajunk, onnantól nem vagy csak nagyon keveset nő?

Figyelt kérdés
Tehát, ha a genetikában az van, hogy derékig érhet a hajam akkor sosem fog megnőni térdig érőre? Ez csak egy példa.
2009. júl. 21. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
sztem ez hülyeség ,a hajhagymák akkoris ,,működnek" hamár elég hosszú a haj.Maximum ha nem rendezed eléggé ,akkor letörik és úgy átszódhat,h nem nő ..:D
2009. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig nő az ember haja, egészen a haláláig, nincs olyan hogy egy bizonyos hosszúság után leáll, az már gond lenne.

Ebben ugyan nincs benne a válasz, de mindenképp érdekes: [link]

2009. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon régen volt egy műsor, és ott mondták.
2009. júl. 21. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem abszolút igaz.Nekem rendezett a hajam, ápolom, mégsem nő egy bizonyos hossznál tovább, addig viszont gyorsan megnő.Ez is benne leget a DNS-be szerintem, ugyan úgy mint a magasság.
2009. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is van ismerősöm, aki hiába noveszgeti a haját, már szinte mint egy növényt :D nem nő évek óta, ha eléri a háta közepét elkezd töredezni, vékonyodni és mindig vissza kell vágatni pár centit. :D

Amúgy ha elkezded növeszteni, akkor annál inkább kell fodrászhoz menni, visszavágni a végeket, mert a sok súly inkább lassítja a növekedést. Nővéremnek seggig érő haja volt és nőtt volna tovább csak nem bírt vele élni. Sztem én sose próbálom ki, bár elég jó hajam van, de mindig rámjön a dili és rövidre vágatom.

2009. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

öö nemtudom..

Nekem amikor derékig ért a hajam is ugyanúgy nőtt tovább mint most amikor a vállamig ér... Sztem nincs ilyen.

2009. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!