Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megcsinálni?

Hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

a hajamat beszeretném festeni barnára de vörös a hajam.. ha befestem világosbarnára akkor milyen lesz a hajam színe?

és ha sokáig hagyom rajta


és hogyan tudnám jobbá tenni az állagát? milyen módszerekkel vagy samponnal vagy hasonlókkal. segítségeteket előre is köszönöm :)



2012. aug. 12. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:

a szép vörös hajadat?!

én a barna hajamat vörösítgetem. :-D

hogy milyen lesz, azt nem tudom, de mi a baj a hajad állagával?

2012. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vörös az eredeti :D
2012. aug. 12. 22:27
 3/6 mmano88 ***** válasza:

Szerintem menj el fodrászhoz! Én is festett vörös voltam és átfestettem barnával és a vörös ledobta magáról. :/ Aztán nekiestem szőkítővel...na azt meg végképp nem ajánlom! :D

Fodrász szerintem át tudja festeni.

Meg van talán valami olyan szer ami leszedi a festéket a hajadról, de ebben nem vagyok biztos..hátha majd valaki más okosabb lesz. :)

2012. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a fodrász az azt mondta, h le kell szivatni, de azt nem akarom
2012. aug. 12. 23:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, van hajfesték eltávolító, de szerintem az sem szedi le teljesen a vöröset, mert attól lehetetlen megszabadulni, az majd ha lenő akkor lesz jó.

Ha világosbarnát ráfested az valószínűleg nem fogja be. A vörös erősebb szín.

2012. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
bekentem középszőkével és képzeljétek befogta barnás vöröses a hajam majd jövőhéten újra festem és akkor teljesen befogja
2012. aug. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!