Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt hogy tudnám megcsinálni?

Ezt hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Nem a fonásra gondolok,hanem a festésre.

[link]


2012. jún. 20. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Elválasztod a hajad, aszerint, hogy hol és mekkora tincset szeretnél egy adott színre, és befested. Ne érjenek egymáshoz a tincsek közben, különben keveredni fog. De szerintem fodrásszal csináltasd meg, nem sül ki jó belőle ha ilyennel próbálkozol otthon. Csak ha fodrászhoz mégy, mutass neki egy olyan képet, vagy magyarázd el pontosan, hogy a hajad melyik része milyen legyen.
2012. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 20. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell!!!!!!!!!!!!!


Pasztellkrétával beszínezed. Nem roncsolja a hajat, és ki lehet mosni.!!:)

2012. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ember, ki mondta, hogy rendes festéssel nem lehet?! Menj már a pasztellkrétával, semmit nem ér, alig látszik, és ha egyszerre ennyi színt használ, csak összevisszaság lesz belőle.
2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pasztellkrétával már próbáltam,de csak a zöld és piros fogta be de az is úgy ahogy. :(
2012. jún. 20. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha valami színezővel próbálnád, ha már rendes festéket nem szeretnéd bevállalni? Csak azzal meg nagyon macerás, hogy véletlen be ne fújd a másik tincset.
2012. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én bevállalnám a rendes festéket is de nem láttam még sehol olyan színeket amik a szivárványban vannak.Olyan élénk színeket mint a képen.
2012. jún. 20. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta, hogy ócska 100 ft.-ost kell használni. ;)
2012. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!