Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a barna hajat befogja? És...

Ez a barna hajat befogja? És mit teker rá? 14/L

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 11. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

először kereppapírt, aztán pedig alufóliát.

azt hogy befogja e a barna hajat nem tudom, én is ezen gondolkoztam a videó közben(nekem is barna a hajam)

:)

2012. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Basszus mintha penészedne a haja, remélem nem ilyen rondára akarjátok... ez ocsmány.

Mindenféle szín csak világos hajon látszik meg, ha sötétbarna hajad van akkor nem fogja be semmi amíg ki nem szőkíted. Amúgy meg ha tekertél volna hangot a videóra hallanád hogy mikor mit használt.....

2012. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz szándékosatn ronda lenni?
2012. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a barnát nem fogja befogni. egy barna papírra sem tudsz festeni világosabb színnel. Értelemszerűen csak a világosat lehet színezni, a hajfesték sem fogja be csak ha le van szívva előtte a barna.

Hogy mit teker rá? elmondta érthetően magyarul.... nem nézted végig?

2012. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


válasz az 1. kérdésedre. :)

Amúgy meg miért nem próbálhatná ki, ha tetszik neki? Egy hajmosással kijön, és különben is, egyszer élünk! ;)

2012. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!