Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tönkretenné a hajam?

Nagyon tönkretenné a hajam?

Figyelt kérdés

Ilyen most a hajam: [link]

(Ez vakus kép, ennyire nem vörös)


És ilyet szeretnék: [link]


A mostani hajszínem nem eredeti, feketére volt festve, majd leszivatva, aztán újra feketére festettem, aztán Colour B4-ral leszedtem. Ez eredményezte a mostani hajszínemet. Ezek eléggé megviselték, mostanra jött rendbe.

De túl vöröses, és néhol egyenetlen, szeretnék egy szebb barna árnyalatot.

Fodrász meg tudná jól csinálni, vagy most inkább hagyjam?



2012. aug. 7. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen fodrász tud rajta segíteni, viszont a vöröset teljesen eltüntetni nem lehet, lesz vöröses árnyalata amíg le nem nő. Vidd el a képet a fodrászodhoz hogy milyen szeretnél.
2012. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy kis vöröses árnyalat maradhat, inkább azt szeretném, ha egyenletes lenne, de azért valamivel barnább.

Csak ugye ha tönkretenné, akkor még inkább várnék vele.

2012. aug. 7. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok. Nyilván az lenne a legjobb, ha békén hagynád a hajad, és nem váltogatnád a színét állandóan. Egyébként egy fodrász be tudja festeni barnára a hajadat, egyenletes lesz a színe, nem foltos. De igen marad egy vöröse árnyalat is.
2012. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már egy ideje ilyen. De ennél sötétebbet nem szeretnék. Akkor meg lehet oldani szivatás nélkül?
2012. aug. 7. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt így, 1 kép alapján nem tudom neked megmondani. Menj el fodrászhoz. De nyilván világosítás nélkül nem lesz világosabb a hajad, ha csak rákennek egy barna festéket. Ugyanis a festék nem világosítja a festéket. Csak a szőkítőpor...de ez már szakmai dolog....
2012. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! De talán lehetne megint Colour B4-t, vagy hasonlót, mert még van festék a hajamban. Vagy fodrászok használnak ilyesmit?
2012. aug. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!