Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ha töredezett a...

Mit tehetek ha töredezett a hajam?

Figyelt kérdés

A vállamig vannak töredezett végű hajszálak.Lejjebb egyre rosszabb.Használok balzsamot,de nem nagyon segít.Mit csinálhatnék még.

Levágatni nem akarom!!



2012. aug. 7. 10:45
 1/7 anonim válasza:
Én tavaly ugyanebben a helyzetben voltam,mint te. Bármennyire nem akartam elmentem fodrászhoz,aki segített a problémán. Stílusosan levágta a hosszú hajamat és mindenki szerint sokkal jobban állt,mint a hosszú és egészségesebb a hajam is! ;) Te vasalod a hajadat? (Én nem vasaltam mégis töredezett.) Még a rendszeres hajvágást tudnám javasolni.
2012. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbáltad már az ilyen drága balzsamokat amiket a tvben reklámoznak? tudod a pantem stb esteleg ezek
2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem vasalom soha

pár havonta a végéből szoktunk vágni 2-3 centit és akkor egy hétig szép aztán megint eltöredeznek azok a hajszálak is:S

Most schaumát használok ,majd kipróbálok valami drágábbat is.

2012. aug. 7. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten nagyon nagyon erős szálú hajam van,mivel én születésem óta hosszú hajú vagyok most is nagyon hosszú kb 1m körül van,de volt már jóval hosszabb is és hát tudod én sose voltam olyan aki ha elvirágzik akkor szalad a fodrászhoz,talán hihetetlen,de vannak olyan emberek akiknek igy sose lehetne hosszú haja.Itt vagyok én nekem mindig elvan virágozva a hajam elég rendesen mivel kiskoromtól egy jópár évig ugy volt a hajam vágva,hogy az ha elvirgázik az úristen nem tudja levágni róla mivel elvolt vékonyitgatva és mivel mmár ilyen hosszu az egészet le kéne nyesni.Na de nekem ettől függetlenül továbbra havi 1-2cm nő és hosszabb és hosszabb és már 5 éve igy van.Vannak olyan emberek akiknek nagyon erős a haja és ez nem gátolja abban h a haja ne veszitsen a hosszából,azt tanácsolom,hogy tegyél egy próbát és 3 hónapig ne vágd még le,vegyél John Frieda haj sampont és balzsamot ez képes eltüntetni a nagyon kezdetleges virágzást és meggátolja a továbbit ha ez a 3 hónap alatt nem lesz drasztikus változas vágd le,de ha igen akkor még 3 hónapot hagyd igy és ha továbbra is mukodik akkor hagyd addig ameddig megszeretnéd növeszteni a hajad aztán vágd le az elhalt részeket,azthiszem te az afajta ember vagy akinek csak igy lehet igazán hosszu haja. Próbáld ki kérlek.
2012. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ezen leginkább csak a vágás segyt.
2012. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vágasd le, más úgysem fog segíteni
2012. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM KELL semmi drágát kipróbálnod!!! Szerintem vágasd le a hajad mert lehet hogy a hosszú haj szép meg szexi de még mindig szebb egy félhosszú egészséges haj mint egy hosszú töredezett. És miután levágattad a hajad próbálj ki egy új hajsampont. Én is azzal a problémával küszködtem mint te és én is levágattam a hajam aztán egy új hajsampont próbáltam ki. Gliss Kurt használok ami töredezett hajra való meg balzsamot is mindig használok. Én balzsamból jó sokat szoktam a hajamra tenni mert így szerintem eredményesebb. És ajánlom még a Gliss Kur sprayt is hozzá. Nekem ezek beváltak! :)
2012. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!