Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HERPESZ! Mit csináljak?

HERPESZ! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

még nem jött elő a herpeszem, de már nagyon picit megdagadt a szám, ebből tuti hogy herpesz lesz, és nem belül, kivül, ami nagyon ronda tud lenni:((( mit csináljak kérlek segitsetek!!!!


16L


2012. aug. 7. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
minél hamarabb kend be Zovirax-szal. nekem 1 nap alatt eltünteti, ha folyamatosan van rajta egy kis réteg.
2012. aug. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
zovirax? az mi? hol lehet kapni? mennyibe kerül? valami más tanács esetleg?
2012. aug. 7. 02:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csak a zoviraz-ot tudom ajánlani, nekem nagyon bejött, most is van valami herpeszféleségem, és fél óra alatt lejjebb apadt..

gyógyszertárban lehet kapni, az árát nem tudom, mert anyámék veszik, de azt mondták eléggé drága.. De szerintem jobban megéri, mint hogy egy undorító cucc legyen a számon...

2012. aug. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban recept nélkül adják a Zoviraxot, jó még a Tantum Verde homeós szer, de belülről immunerősítést is csinálhatsz. Azt vettem észre, a herpesz vírus akkor jön elő, mikor legyengül az immunrendszerem.
2012. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a fogkrém szokott segíteni,mert az leszárítja ilyen hatással van állítólag a jég is. Valamint én is kenöcsőket és imun erősítüket szoktam használni és hip-hop allatt eltünik.
2012. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tegyél rá jeget vagy a legjobb szerintem az ecet
2012. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!