Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Többi lent

Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Herpeszem lett :( Ma a 2. napja ,hogy kijött.Fogkrémmel kent be ez úgy ahogy segít.Van valami ötletek? :(
2012. febr. 28. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is sokszor előjön, és a sok év alatt kipróbáltam ezer csodaszert, kezdve azoktól amiket a tévében is reklámoznak, de ami eddig egyedül bevált, az a richtofit herpeszgél. Ez egy növényi kenőcs, gyógyszertárban lehet kapni, és már akkor elkezdem kenni, amikor még csak bizsereg, és újabban már ki sem jön a hólyag, vagy csak minimálisan. Régen meg 10 kis hólyagból is állt egy herpesz, minimum két hét volt, hogy valamilyen szinten elmúljon. Szerintem próbáld ki, veszíteni nem veszítesz, bár már kicsit elkéstél vele, de hátha meggyorsítja a folyamatokat.
2012. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!