Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig lesz pattanásos a hátam?

Meddig lesz pattanásos a hátam?

Figyelt kérdés
Gondolom a hormonoktól pattanásos a hátam.. de eléggé zavaró, meddig lesz ilyen? kinek meddig volt? körübelül már lassan 1 éve ilyen.. :/ ha meglátom ideges vagyok, vagy hogy lehetne eltűntetni stb..? otthoni módszerre gondolok.. lécci válaszoljatok.. egyébként 14/F

#hát #pattanás #háton pattanás #pattanás eltüntése
2012. aug. 6. 22:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Próbáld kerülni a szénsavas üditőket,mert attól van!
2012. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Fekete szappannal mosd a hátad zuhanyzáskor. Bekenheted teafaolajjal is, az is jó ilyesmire. Tusfürdőt ne használj.
2012. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen, sószappan, én úgy csináltam, hogy közvetlenül fürdés után használtam és néhány percig rajtahagytam. Készülj fel, nagyon csípni fog!

A nap nekem is sokat segített.

2012. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: neked eltüntek? mennyi idő alatt?
2012. aug. 11. 23:00
 15/19 anonim ***** válasza:
ameddig sokat maszturbálsz
2012. aug. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nekem 1.5 évig volt nagyon csúnya a bőröm (dekoltázs, hát, arc) sok mindent megpróbáltam rendszeresen jártam kozmetikushoz stb. sószappan az tényleg nagyon jó és a napozás is, de nekem az egyik ismerősünk ajánlott 1 "diétát" ami igazából egészséges táplálkozás és ettől telljesen elmúlt kb fél év után pár hét múlva már látszott is a javulás.én nagyon hálás vagyok érte. ha érdekel a dolog írj privit
2012. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
élesztőt keverj össze tejjel majd kend be vele a hátad :) hatásos !
2012. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Maszturbálás és a pattanás között van összefüggés???

Körübelül mennyi élesztőt?:))

2012. aug. 17. 20:22
 19/19 anonim ***** válasza:
egy felet:)
2012. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!