Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig lesz pattanásos a hátam?

Meddig lesz pattanásos a hátam?

Figyelt kérdés
Gondolom a hormonoktól pattanásos a hátam.. de eléggé zavaró, meddig lesz ilyen? kinek meddig volt? körübelül már lassan 1 éve ilyen.. :/ ha meglátom ideges vagyok, vagy hogy lehetne eltűntetni stb..? otthoni módszerre gondolok.. lécci válaszoljatok.. egyébként 14/F

#hát #pattanás #háton pattanás #pattanás eltüntése
2012. aug. 6. 22:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
én lány vagyok és már 2 éve ilyen kicsi már bele törődtem és most már szabadon táncolok kivágott hátú ruhába is 13/L
2012. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
*kicsit
2012. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de egyik barátomnak se pattanásos semmilye... csak nekem.. eléggé zavaró..:(
2012. aug. 6. 22:48
 4/19 anonim válasza:
tudom hiddel nálunk sincs a lányoknak de el fog múlni nyugi nekem semmi se jó rá de nővéremnek is el múlt szal el fog múlni de ne vakard mert heges marad
2012. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
ha fáj meg stb akkor meg orvos
2012. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után múlt el nővérednek?
2012. aug. 6. 23:08
 7/19 anonim válasza:
most 17
2012. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia! 13 éves lány vagyok, nekem idén kezdett el nagyon pattanásos lenni a hátam (kb februárban). Engem is zavart. Nem kapargattam, a hosszú hajam is összefogtam. Sószappannal lemostam minden este és nem ettem "egészségtelen" ételeket. Május végére elmúlt, de június végéig heges maradt. Mostmár viszont semmi sem látszik belőle, a nap is segített rajta.

Remélem nálad is beválik! :)

2012. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szóval sószappan? És utána még fürödhetek tusfürdővel?
2012. aug. 7. 15:19
 10/19 anonim válasza:
Én 17 vagyok lány. kb 14 éves korom óta nekem is pattanásos a hátam és a mellkasom. Próbáltam sok mindent, de a napoztatás vált be a legjobban. 2 hete voltam strandon és nagyon leégett a a hátam, lehámlott és most sokkal szebb a bőröm. Persze ez nem túl jó gyógymód, de azóta mindig napoztatom, vigyázok hogy többször ne égjen le és mindig tisztán tartom.
2012. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!