Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon jó, ha ezt használom...

Vajon jó, ha ezt használom mitesszerek ellen? Kinek vált be?

Figyelt kérdés
Szóval én úgy szoktam tisztítani az arcbőröm, hogy langyos vízzel megmosom, szappant kenek rá és utána fogkefével átdörzsölöm... Senki ne ütközzék meg, nem használt fogkefe, tiszta, új, soha nem mostam vele fogat. Utána le szoktam mosni Cien Cleansing Milk-el, amiben lótuszvirág és selyem van... Egy kis ideig tiszta érzést nyújt és mintha a fekete mitesszereimből is eltűnne valamennyi, de másnap mindig ugyanolyan. Mit csinálok rosszul? És ez eddig kinek vált be?

2012. aug. 6. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez arcradírnak kitűnő,eltávolítja az elhalt hámsejteket,de a mitesszereket nem fogja eltávolíani.Én miteszeres ,,tapaszokat" használok,előtte kicsit gőzölöm az arcom,hogy kitáguljanak a pórusaim.A tapasz után tonik.Nekem ez vált be ^^
2012. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogkefe semmit sem fog használni a mitesszerek ellen, mivel azok nem a bőr felszínén, hanem a bőrben vannak.

Ahogyan előttem írták, fel kell gőzölni és óvatosan kinyomkodni vagy tapaszt használni. (a kinyomkodás hatásosabb)

2012. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szappant kensz rá? az csak rontani fog a helyzeten..
2012. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az az igazság, hogy nekem ez még sose rontott rajta... De nem is javult.. Kozmetikusnál már voltam, de ő úgy kinyomkodta, hogy az egész fejem egy nagy seb lett és több, mint egy hétig úgy néztem ki. :( de az sem használt semmit se. Én azt olvastam, hogy a fogkefe tisztítja a pórusokat is, de akkor ezek szerint nem.
2012. aug. 6. 20:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is szoktam zuhanyozás után kinyomkodni, akkor kicsit könnyebb, de úgyis lesz helyette másik... Köszönöm az eddigi tanácsokat. Csak azt szeretném még megkérdezni, hogy tapaszt hol lehet rá kapni? Illatszerben vajon lehet kapni vagy rendelni?
2012. aug. 6. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
DM-ben Rossmann-ban,Müllerben,drogériákban tudsz venni.
2012. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!