Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan palette hajszínező...

Van olyan palette hajszínező ami 6-8 mosás után kijön?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
js és sötétszőke hajba jól néznie ki a vörös vmelyik árnyalata ?
2012. aug. 5. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan sokáig egyik se tart...

:-)

2012. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de.a 24 mosásos az tart annyi ideig ..
2012. aug. 5. 11:56
 4/6 mmano88 ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezek a hajszínezők meddig tartanak, de amikor a szőkéből elkezd kifakulni a vörös, az nagyon ocsmány. Hidd el, tapasztaltam, bár én csak pár tincset színeztem be hajszínező habbal.
2012. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem igazán szőke olyan sötétszőke de szerintem világosbarnának is elmegy.
2012. aug. 5. 15:28
 6/6 mmano88 ***** válasza:

Előző vagyok.

Én mondjuk direkt a teljesen szőke tincseimet színeztem be habbal, és amikor kezdett kijönni belőle akkor először rózsaszínes, utána pedig ilyen narancssárgás volt. :/ De régebben az egész hajam vörös volt, és amikor egy hónap után kezdett megkopni rajta festék, az is ilyen narancssárgás volt, (ilyet már biztos láttál te is) bár azmeg ugye rendes festék.. Ha másnem, amikor elkezd kikpni, és már nem szép színe van, akkor megpróbálod kisikálni belőle valahogy a maradék színt. :D

Én egyébként ezzel színeztem, és ez 6-8mosás után még azért látszódott:

[link]

2012. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!