Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszínező ami valóban kijön...

Hajszínező ami valóban kijön pár mosás után?

Figyelt kérdés
csak melírra szeretnék szőke hajba alulra pár tincset, a szín mindegy. Leginkább extrém színek érdekelnének meg fekete. Budapesten hol kaphatnék XIV. XVIII. kerület közelében. Ha Budapesten belül máshol van az is érdekelne! Ha írjátok hogy fodrászkellékes írjátok már oda hogy hol van pontosan.
2011. márc. 31. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Igaz én még nem próbáltam. Minden drogériában lehet kapni. A többi hajfesték között van. Én olyat próbáltam ami 28 hajmosás után kijön, az ki is jött.
2011. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy Budapesten hol lehet venni, mert miskolci vagyok. Viszont én már próbáltam többször is, többféle színt a Palette 8 mosásos hajszínezőiből, és meg vagyok velük elégedve.Szépen befogta a festeni kívánt haj(részt), és valóban kijött 8 hajmosás után. Szerintem mindenhol lehet kapni, ha supermarketekben nem is de drogériákban biztos. Rossman, DM stb...
2011. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
palette 16 mosásra valót vettem több mint fél éve,és azóta sem kopott ki a hajamból..(gesztenyebarna). nekem még mindig látszik ahogy nől le.. nekem ez nem jött be,pedig heti 3x msok hajat is egy héten..
2011. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!