Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanás az arcon. Mivel...

Pattanás az arcon. Mivel tüntethetem el végre?

Figyelt kérdés

Sziasztok régen nagyon pattanásos volt a hátam és az arcom. Szerencsére a hátamról már elmúlt a dolog, de az arcomon mindig újabb és újabbak jönnek ki.. Némelyik olyan, hogy megpróbálom kinyomni, de nem jön ki hanem úgymond szétfolyik a bőr alatt és ilyenkor még rosszabb a helyzet..

Régen (amikor a hátamon is voltak) elég depis voltam.. még most is.. nem nagyon vannak barátaim.. Lehet, hogy tényleg a stressztől lenne?

Ha véletlen egy nap nem mosom meg az arcom akkor másnapra már jönnek ki.. Mit tegyek?

Bocsi a hosszú szövegért :D


2012. aug. 4. 15:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és 17/f

Vizilabdázom, de a csapattársaimnak nincs ilyen problémájuk

2012. aug. 4. 16:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj bőrgyógyász és írasd fel a Roaccutane nevű gyógyszert! Általában csak durva esetekben szokták felírni, de ha panaszkosz, hogy nagyon eleged van már a patikból akkor felírják.

1-2 hónap alatt rendbe tesz, de nem érdemes tovább szedni, mert komolyan károsíthatja a májadat!


Nekem bevált. Sokszor már sírhatnékom volt mikor tükörbe néztem, de szedtem pár hónapig és tiszta lett arcom, hátam, nyakam és mertem barátkozni és megtaláltam a párom is. :)

2012. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A roaccutan tényleg nagyon jó csak vigyázz vele, mert eléggé depresszióra hajlamossá tesz (ezt nem csak úgy értem hogy "rosszkedv", hanem állandó lehangoltság, életundor..) meg elég brutális száj kiszáradás, szóval sokáig semmiképp se lehet.

A stressztől lehet, meg a kajától is... csokiról szokj le, krónikus függőként én sem hittem el, de tényleg rosszat tesz :D

Meg van egy Fucicort nevű krém, ez inkább ekcémás bajokra van, de én kipróbáltam a pattanásokra és nagyon bevált, ha gondolod, kérdezz vagy nézz utána.

2012. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!