Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Csücsörítéstől" teltebb...

"Csücsörítéstől" teltebb marad a száj?

Figyelt kérdés
A napokban láttam a TV-ben egy külföldi műsort(nem tudom meg mondani hol),amiben azt mondták "arctornászok",hogy ha rendszeren enyhén duzzasztva(NEM KACSASZÁJAT IMITÁLÓ CSÜCSÖRÍTVE)tartjuk a szánkat,akkor előbb-utóbb az arcizmok is így állnak be és ez által dúsabbnak tűnnek az ajkak.Hozzáfűzte,hogy Angelina Jolie is alkalmazta ezt.Igaz néha én is úgy látom,mintha még rá is dobna ezzel egyet,de hát neki alapból telt ajkai vannak.:)Szerintetek ebben van ráció?
2012. júl. 31. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húú.. ez így elsőre hihetetlennek tűnik, de lehet van benne valami :D Én mától elkezdem :D
2012. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ahogy ezt elmagyarázta,nekem se tűnt bugyutaságnak :D
2012. júl. 31. 22:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha ki-be húzom a mellem akkor megnő?:DDDDDDDD
2012. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kizártnak. Nekem csúnya szemeim voltak, mindig olyan volt, mintha be lenne dagadva. Kicsit felhúztam a szemöldököm, épp csak annyira, hogy ne ráncosodjon a homlokom, és a szemem és szép legyen. Úgy gondoltam fárasztó lesz így megtartani, de pár nap alatt megszoktam, és már észre se veszem, hogy úgy tartom. Ha akarom se tudom normál helyzetbe visszaengedni, visszaugrik.:)
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22:49 kicsit hasonló volt nekem is,amikor a szemöldököm körüli izmokat tornáztattam meg,hogy feltudjam húzni az egyik szemöldökömet(lehet nevetségesnek hangzik:D)Egy hét után már nagyjából ment.Ma már a mimikámhoz tartozik :)
2012. júl. 31. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen forrásból tudja, hogy Angelina Jolie ezt csinálja?


Mindegy is, mivel a biológiai gyerekeinek ugyanolyan csókos szájuk van, nem hiszem, hogy ők is csücsörögnek.


Látni kellene ezt a műsort, mert ez így elég nevetségesen hangzik.

2012. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeségnek hangzik. Angelina Jolie-nak természetes ajkai vannak, nem csinál vele semmit, max kirúzsozza.

Nekem is telt ajkaim vannak, múltkor egy plasztikai sebész viccesen megjegyezte, hogy ő se tudna jobbat csinálni. Viszont a telt ajkaknak megvannak a hátrányai is, én "gyárilag" vagyok ilyen és rengeteget csúfoltak szopósszájúnak, meg egyéb csúnyaságokat mondtak, ami miatt sokszor úgy érzem, jobb lenne, ha kisebbek lennének az ajkaim, mert nem én akartam ekkorára.

2012. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fentebb én is írtam,hogy Jolie-s sztorira annyira nem adok.

Persze én is tisztába vagyok vele,hogy mind a vékony,mind a vastag szájnak meg van a hátránya.Nekem vékony,kicsi szám van és ha már egy picit is beduzzasztom már jobban néz ki.Nem Angelina Jolie méretűre szeretném növelni az ajkaimat,csak épphogy.Ez egy reményteljes alternatívának tűnt,ugyanis megannyi félresikerült ajakfeltöltést láttam és az igazat mondva nem is próbálnám ki soha.

2012. aug. 1. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Van benne valami amugy, de ez is olyan elven megy, mint az ajakdúsító szájfények. Csíkszájból teltet ezzel az elvvel nem lehet csinálni, de enyhén teltből teltebbet igen.

Természetes telt ajkaim vannak, mikor kislány voltam is szoktam ezt csinálni, mert tetszett, hogy így még pufibb a szám. Most meg már akaratlanul is így tartom,mert hozzászoktam.

2012. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!