Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bikinivonalamat száj-húzogat...

A bikinivonalamat száj-húzogatva, de leepiláltam. Szerintetek a többit hogy bírnám?

Figyelt kérdés
próbáltam már gyantát egy nagyon pici részen, de háromszor körbefutottam tőle a szobát, olyan rossz volt. Ha beáztatom, az segít?
2012. júl. 2. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak, akik máshol is le tudják epilálni, de nekem is csak a bikinivonal megy... igen, a beáztatás segíthet, de én inkább maradtam a borotvánál.
2012. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én epilálom az alsó lábszáramat meg a hónaljamat

a lábammal én is úgy kezdtem, hogy egyszer odaérintettem és akkor kész, vége, nem bírom...de aztán mindig újrapróbáltam, és egyszer (habár nagyon össze kellett szorítanom a fogamat) de sikerült leepilálnom, és utána már nem ment olyan nehezen. jó, most is fáj, de hozzászoktam, és megtanultam úgy kifeszíteni a bőrömet.

a combomon is néha megpróbálom, de azt nagyon nem bírom, mert ugye ott husisabb (amúgy nem vagyok kövér, de nyilván a combomon több a hús, mint a lábszáramon) és ott nem bírom rendesen kifeszíteni, és úgy nagyon fáj...

2012. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!