Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hosszúnak kell lennie...

Milyen hosszúnak kell lennie a hajamnak ahhoz hogy ha rasztát csináltatok kb váll alá érjen?

Figyelt kérdés

Mert gondolkozom a raszta hajon de egyelőre még így simán is csak váll alá ér a hajam.

15/L



2012. júl. 31. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

elvileg csak pár centit rövidülne a hajad. tehát a váll érő rasztához, váll alá érő haj kell :D

persze ez függ attól is milyen sűrű a hajad, attól, hogy ki hogy csinálja meg, és attól, hogy milyen vastagra akarod a tincseket.

tehát a mostani hajadból ha szeretnéd, akkor akár 2centis kis tincseket is lehetne csinálni, csak azok nagyon vastagok lennének.

2012. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy ki csinálja, milyen vastagok meg stb. Szerintem növeszd meg kb. a hátad közepéig és abból már tuti kijön. Jobb, ha hosszabb szerintem. Egyébként 15 évesen ezt jól átgondoltad? Mióta szeretnéd? Az életérzés is fontos vagy csak divatból szeretnéd csináltatni? Remélem tudod, hogy ha megcsináltatod és "megunod", akkor mire szétszedik szarrá roncsolódik a hajad, vagy a másik választásod, hogy letolod nullásra.
2012. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gondolom komolyan csak eljátszottam a gondolattal de nemhiszem hogy megcsináltatnám..:)És amúgy meg csak kíváncsi vagyok az ilyenekre
2012. júl. 31. 23:28
 4/7 A kérdező kommentje:
amúgy tudom milyen a haj szétszedés után, van pár haverom akinek van/volt...elég sokat veszít a hosszából és tényleg ronda "bolyhos" lesz ha szétszedik.
2012. júl. 31. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolod komolyan, akkor ne is csináltasd meg. :) Én kb. 1-2 éve gondolkodom rajta, de még mindig nem mertem belevágni... Még várok egy kicsit, hogy később is akarni fogom-e majd.
2012. aug. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen én a tetoválással vagyok így....még egy évet halogatom :D Abban viszont biztos vagyok 100%-ig :)
2012. aug. 1. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Tetoválásom nekem is most lesz pár hónap múlva. Nagyon átgondoltam, teljesen biztos vagyok benne. A rasztát még hagyom. :)
2012. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!