Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk szőrös háttal :S mivel...

Fiúk szőrös háttal :S mivel szálltok "harcba"?

Figyelt kérdés

Annyira elborzaszt h a vállamnál és lapockámnál erős de nem sűrű szőrszálak nőnek :S

borotválni magamnak nem igazán tudom, ez szinte mindenben akadályoz: nyílvánosan nem vetkőzőm félmeztelenre, izompólót sem veszek fel mert kilátszik.

Megkérni senkit sem tudok h segítsen... mihez kezdjek? kozmetikus? mennyiért vállal egy ilyet gyantázásra.?

hasonló cipöben járók válaszát is várnám! 19F



2012. júl. 30. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus sity-suty legyantázza.. kb egy ezres.
2012. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt olvastam: sziti száti xD (azt hittem hirtelen angol).

te voltál ezügyben kozmetikusnál? nem ciki?

2012. júl. 30. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan lány vagyok, de muszáj írnom. Ez a sziti száti nagyon nagy!! xD


Nem vagyok nagyon benne a témában, de ha elmész kozmetikushoz, és leszedi, NE hagyd, hogy kicsit is látszódjon, amikor nő, mert van egy ismerősöm, akinek tiszta "sörtés" a háta és undorító. :S


Sok sikert! :)

2012. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :) jaja, néha ha vmi fura szót látok, hajlamos vagyok angolnak nézni :D

volt ilyen h vki ékezet nélkül irta h imitál és egyböl ájmitôlnek olvastam XD

vissza a témához:

igen, de azt h oldjam meg? nem vagyok nagy gyantázós de nem kell pár mm h jól eltudják távolítani?

2012. júl. 31. 20:01
 5/5 anonim válasza:

Nekem is van ilyen, de nem zavar.


Volt idő amikor gyantáztattam, de azt is csak azért mert gyúrás során ha guggoltam, a súlyzórúd húzta a szőrt.


Kb. havonta jártam ismerős kozmetikus csajhoz, kb. 10 perc volt közben dumálással az egész. A fájdalomküszöböm szerencsére elég magas ahhoz hogy tudjak közben dumálni vele, de mesélt olyat is hogy volt aki hasonló testtáj gyantázásakor üvöltott.

2013. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!