Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fájdalmas az intim...

Mennyire fájdalmas az intim gyanta (cukorpasztával)? Mik a tapasztalataitok, kipattogtatok?

Figyelt kérdés
Az a baj nem tudom mekkora az a szőrszál amitől kiszedi a gyanta és nekem kb 2 hetes lesz mert nem borotválom most le, hétfőn leszedik. Ciki ha nagyon szőrösen mész?(hisz azért mész mert leszedeted..)
2012. júl. 31. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szőrösen mentem, és nem az, hogy ciki volt, hanem eszméletlenül fájt. Azt mondták minél hosszabb annál jobban fáj szal szerintem borostásan menj. Miután leszedték egy kicsit piros lesz még, de pár óra múlva elmúlik. Hetekig sima és puha lesz a bőröd (nem lesz irritáció, mint a borotvánál).
2012. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magamnak cukorgyantázom, kb fél cm-es (vagy egy kicsit nagyobb) szőrt szoktam "növeszteni", hogy jól kitépje a gyanta. Én nem pattogok abszolút tőle, pedig nálam érzékenyebb és fehérebb bőre csak kevés embernek van.
2012. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szuper, köszönöm, szerintem max 1-1,5 centis lesz hétfőre:S kibírom csak a kipattogástól meg attól félek hogy ott pucérkodom...:S
2012. júl. 31. 16:01
 4/6 A kérdező kommentje:
és mennyi borravalót adtok általában ha adtok?
2012. júl. 31. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne félj bugyiban leszel végig csak beljebb húzzák majd, szóval a csiklódat meg a hüvelyedet nem látja majd.
2012. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ennek örülök, köszönöm az infót, a fájdalomtól félek:S
2012. júl. 31. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!