Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon mikor megy ki a divatból...

Vajon mikor megy ki a divatból a póthaj?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha! Az emberek többségének nincs annyi kitartása, hogy éveket töltsenek a hajuk növesztésével, mert inkább elmennek a fodrászhoz, akik pénzért felteszik nekik pár napon.

Szerintem undorító és ízléstelen a műhaj!

2012. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mindig lesznek kivételek,szóval ha ki is megy,a többség aki nem bírja kivárni amíg megnő,vagy így tudja cserélni a frizuráját,úgyis hordani fogja.
2012. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel feltehetted volna azt a kérdést, hogy mikor fog kimenni a divatból a plázap*csás stílus. adom az előttem szólókat. bár akkor szép a póthaj, ha nem feltűnő.
2012. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Persze, könnyű mondani hogy legyen türelmed és kitartásod hajat növeszteni, csak sajnos van akivel kibabrált úgy a genetika hogy húsz év alatt se nő annyi és olyan hosszú haja amilyet szeretne. Hidd el, én minden további nélkül növeszteném boldogan a hajam, semmi se tenne boldogabbá ha a saját hajam lenne a fejemen. 10 évig próbálkoztam is vele kitartóan de nem ment. Kevés, gyenge, rossz minőségű, vékonyszálú, hullásra hajlamos hajam van és ezen semmivel nem tudok változtatni. Akik hozzám hasonló hajjal rendelkeznek azok biztos tudják milyen érzés sóvárogni a hosszú, dús, gyönyörű sörény után, és tudni hogy nekünk sosem lehet olyan. Nyilván a póthaj nem a legjobb megoldás, de nekünk nincs más választásunk ha hosszú hajat szeretnénk.
2012. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó! Nyilván nem az olyan emberekre gondoltunk, akiknek sajnos valamilyen oknál fogva nem tud megnőni a haja. Én legfőképpen azokra a lányokra gondoltam akik 14 évesen már derékig érő, iszonyat rossz minőségű, ritkás póthajjal járkálnak, mert meglátja a másikon, hogy milyen menő. Vagy, ha valaki levágatja a haját egy hirtelen jött ötlettel vezérelve és nem tetszik nekik aztán sírnak apucinak, meg anyucinak, hogy újra hosszú hajat akarnak. Tisztelet a kivételnek!
2012. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

soha...nézem a kérdéseket és hát azez előtti kérdés pont olyat h "hajhosszabítás szegeden"?

hát ez vicces xĐ

2012. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyhamar biztos nem, inkább egyre többen csináltatnak.


(Egyébként nemcsak a pi*ák tetetik fel. Én is gondolkoztam már rajta, mert 6 év alatt kb 3 centit nőtt és öröklötten kevés is a hajam.)

2012. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!