Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyi (kép) póthaj (kb.75 kis...

Ennyi (kép) póthaj (kb.75 kis tincs) mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Olyan hajat szeretnék, amilyen télen Selena Gomeznek volt. Kék, lila és rózsaszín tincseket. Tudom, hogy a póthaj drága, de 75 ilyen kis tincs mennyibe kerülne? kb?


kép:


[link]


[link]


[link]


[link]


Válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 26. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:

75 színes tincs??? az nagyon sok. nagyon max 15öt rakj bele ha csak a szín miatt akarod.

vaterán 400ft körül van dbja!


[link]

2012. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]

itt találsz különböző színüeket. :)

2012. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De én nem ilyen csatosat szeretnék, hanem állandót. Gondolom ezek nem olyan állandóak. Én olyat szeretnék, amit a fodrász rak be. Amit fel kell varrni vagy mi.

Az ami állandó, aztán ha lenőtt, akkor ki kell vetetni.

Azért a válaszokért köszönet!

2012. júl. 26. 21:38
 4/9 A kérdező kommentje:
És azt olvastam, hogyy Selenának 75 db. tinccsel lett dúsítva a haja. Azért írtam 75-öt.
2012. júl. 26. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
neki alapban dús a haja, és ha neked nem hasonló a szerkezete, akkor nem kell 75öt beletenned, hanem mondjuk elég 25öt. (ismétlem, HA...)
2012. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok, azt hittem, csak a színeseket szeretnéd.


ha hosszabbítani is kell, akkor meg aztán pláne nem elég a 75 tincs. általában egy tincs 1gr, és kelleni szokott minimum 100, de inkább 120 tincs egy egész fejre.


rakathatod mikrogyűrűvel, kreatinnal (ebben nincs tapasztalatom, így nem tudok segíteni). A felrakásra is számolj 20E körül. Illetve ha pesti vagy, vaterán vannak olyan aukciók, ahol felrakással együtt hirdetnek.


[link]

[link]

[link]


bő 50.000et szánni kell rá, sajnos nagyon drága. Ez eredeti emberi haj, felrakással. A csattos ennek a töredéke, kb. 12.000ből kijön, ha két csomaggal veszel (ennyi kell egy fejre).

2012. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Valóban, csak a színeseket szeretném. Bocsi, akkor ezek szerint nem volt egyértelmű. Szóval, nem dúsítás a célom, csak az a sok különböző színű tincs. De nem olyan csattokokat szeretnék, amilyet a legelején belinkeltetek, hanem állandót. Ami bene van akár több hónapig is. Ami egyben lenő a hajammal (aztán akkor már, ha lenőtt nagyon, ki kell venni).

Bocsi, hogy ennyire akadékos meg érthetetlen vagyok, nem vagyok nagyon jártas ebben a témában, úgyhogy valószínűleg ezért nem tudtam tisztességesen elmagyarázni azt, amit szerettem volna. :)

Az eddigi válaszokat köszönöm!

2012. júl. 26. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

megint első, és így már értem :)


véleményem szerint sokkal egyszerűbb és olcsóbb, ha a sajátod színezteted be. ha hozzárakatsz, rendes hajból úgysem találsz színeset, szall azt is szívni+festeni kell, meg megvenni, meg feltenni...3X annyiba fog kerülni. a saját hajad sem károsítja annyira, ha leszívatod, nem kell megijedni tőle

2012. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát csak aztán az a hajfesték mennyire marad meg benne? egyszer azt olvastam, hogy nem is lehet kapni ilyet magyarországon, aztán azt, hogy lehet, de csak 5-6 mosásig marad meg benne... aztán azt, hogy benne marad 1-1,5 hónapig, de kifakul. Na most melyik?


+ pég annyit meg tudnátok mondani, hogy azért csak, hogy tudjam, ennyi póthaj mennyibe fájna kb?


válaszokat köszönöm!

2012. júl. 27. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!