Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha egy pasi korrektort...

Baj, ha egy pasi korrektort használ? :D

Figyelt kérdés

12 éves korom óta rengeteg pattanásom van, és egyáltalán nem enyhült, pedig rendszeresen járok kozmetikushoz, bőrgyógyásznál is voltam... Használok minden nap reggel arclemosó tonikot, heti 2x bőrradírt, volt hogy pakolást is. Semmi nem használ. Úgy látszik, meg kellene várnom, hogy kinőjek belőle... De én ezt nem akarom! Most élem a "havonta új nőm van" életmódot, és sose volt akadály, de mindig szégyelltem a pofám. Egy (szerintem)meleg ismerősöm ajánlotta, hogy használjak korrektort, az legalább picit eltűnteti ameddig ki nem növöm. És tényleg, mióta használok, azóta igaz hogy van, de kevésbé látszódik, és tetszek magamnak :D Persze csak minimális mennyiségben kenem magamra, hogy mégse legyen észrevehető. Természetesen a bőröm kezelését nem hagyom abba egyébként.


Ha mondjuk ismerne valamelyikőtök, és tisztában lenne az okaival, de megtudná hogy korrektort használok, mit gondolna? Mi lenne a véleménye? Természetesen ha rossz véleményeket kapok akkor is használni fogom, csak kíváncsi vagyok, mit gondolnak erről mások. Csak mert én (ha nem lenne nekem is ilyen gondom) szemrebbenés nélkül leb*ziznék bárkit aki ilyeneket ken magára :D


2012. júl. 30. 14:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
leírtam, 16 vagyok :D egyébként vékonyan használom, egyáltalán nem észrevehetően. sztem nem is az a lényege hogy ezzel javítsam fel az egész arcbőrömet, hanem a bőrhibák "halványítására" van.
2012. júl. 30. 17:39
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan. Miért lenne baj, ha teszel azért, hogy jobban nézz ki? Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. :)

19/L

2012. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!