Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a nivea...

Mi a véleményetek a nivea silhouette karcsúsító és bőrfeszesítő krémről?

Figyelt kérdés

Megéri az árát?

Mennyi idő múltán lesznek látható változások?

Milyen sűrűn kell használni a gyors eredmény érdekében?


A válaszokat előre is köszi. :D


2009. júl. 17. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én úg ykét hétig használtam...az alatt semmi eredmény nem volt...másrészt lehet hogy hit kérdése is én marhára nem tudtam elhinni hogy egy krémtől karcsúbb leszek....ha valaki hisz benne még egy testápolótól is karcsúbb lesz, vagy ha bevegy egy gombot ugyanúgy alszik tőle mint az altatótól :D
2009. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát én nem akarlak elkeseríteni - igaz nem használtam még semmiféle ilyet meg szerencsére nem is kell fogyókúráznom, azért azt tudom hogy egy krémtől nem leszel vékonyabb meg karcsúbb nem szívódnak fel a kilók a Föld középpontja felé. Menj és mozogj!
2009. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...

igazából mozgok eleget: futás, bicikli, fallbda, aerobick

csakhogy egy hét múlva nyaralás és most kaptam észbe hogy úristen hogy áll rajtam a fürdőruha.

am milyen módszert ajánlanátok??

2009. júl. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!