Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mullerbe valodi vaddisznosorte...

Mullerbe valodi vaddisznosortes hajkefe van szerintetek?

Figyelt kérdés

3500 forint es ilyen teglalap alaku kefe.

Annyira erdes, ahogy megfpgom..ez tenyleg nem art a hajnak?

Amugy muanyag nincs benne...

Es fa..de gumiba van a sorte.



2012. júl. 28. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Müllerben nálunk nem lehet kapni, viszont fodrászkellékesben van.
2012. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A gyoribe van.

Meg annyit, hogy ezzel ki tudom fesulni a kocos hajat is vagy ahhoz kell egy masik, amivel kifesulom? Mert akkor nem baj, ha akkor massal fesulom?

Illetve kocos hajat hajmosas utan mivel lehet jol kifesulni? Milyen fesuvel? Kepet esetleg, ha tudnatok.

2012. júl. 28. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem árt a hajnak, ha szép óvatosan használod és nem téped vele a hajad. Előtte ki kell valamivel fésülni. Száraz és vizes hajra is a legjobb a nagy fogú fésű. [link]

Olyan legyen, amin nincs "összeillesztés", azaz egy éles rész a fogak közepén, ha oldalról nézed. Lakkozott fa még jobb lenne, de abból én még nem találtam rendeset sajnos.

2012. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Am ez a vaddisznos nem zsirosit? Mert anno kiprobaltam vkiet es ugy ereztem, hogy kb lenyalja a hajam.:/
2012. júl. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!