Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vaddisznosortes hajkefe...

A vaddisznosortes hajkefe mitol jobb, mint a sima? Az nem tepi a hajat? Illetve hol es mennyiert lehet venni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak tipp: lehet, hogy mivel természetes anyag, nem töltődik fel a hajad tőle. Talán fodrászcikk üzletekben lehet kapni, meg néhány fodrászatban is szoktak árulni ilyesmit.
2012. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vaddisznósörte kefe nem a haj kibontására való, mint a műanyagok. Először jobb fésűvel átfésülni, utána lehet kefézni. Azért jó, mert masszírozza a fejbőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket, serkenti a fejbőr vérkeringését. Eloszlatja a fejbőrön képződő zsírt a haj hosszán, amivel ápolja azt. Tisztítja a hajat, mert a port és az ilyen jellegű szennyeződéseket eltávolítja. Ezért is kell szinte minden használat után kimosni. Nekem 3 van, 2 sima, és egy vegyes szálú. A vegyes így néz ki: [link]

Ezt szeretem legjobban. Ha nem túl kócos a haj ezzel kibontani is lehet, mert hosszúak a műanyag szálak. Viszont a végükön nincs az a golyószerűség, és nagyon hajlékonyak, ezért nem károsítják vagy tépik a hajat. Én ezt úgy kaptam a tesómtól, azt mondta fodrászkellékesnél vette. Itt a neten kb. 2500 Ft szokott lenni.

2012. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem Tunéziáig kellett mennem, hogy normálisat találjak (nem sokat segítettem mi? :) ) kb. 800 ft volt, igazából olyan mint1 normálisabb körkefe, a nyele fa, nincs benne egy gramm műanyag se, mert vettem itthon olyan amiben volt és attól nagyon elektromos lett a hajam, ezt nagyon szeretem szerintem megérte...eléggé gubancolódós a hajam, de én ezzel fésülöm és semmi baja, csak kicsit rövidek a sörtéi de amúgy nagyon jó :)
2012. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kb 10 éve voltam Tunéziába, de nem hiszem, hogy mostanában megyek megint arra.:)
2012. júl. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!