Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor hatékonysága...

Az epilátor hatékonysága csökken amikor már sokat használtam?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem, és elég sokat használom. Azt vettem észre, hogy mostanában sokkal gyakrabban kell epilálnom, 1-2 nap alatt már kezd visszanőni, nem is lesz sima. Lehet hogy elhasználódott és újat kéne venni?
2012. júl. 28. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes,pont ellenkezőleg van hogy ritkul a szőr,én pl a hetekben nem epiláltam és most végeztem pont vele,rengeteg munkám volt vele,míg ha folyamatosan csinálom,5 perc alatt megvagyok.

Lehet tényleg elkopott a feje a tiednek,vagy hasonló gondja lehet.

2012. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ! A probléma (bár én ezt nem is problémának nevezném) az, hogy az epilálás gyengíti a szőrszálakat. Mivel (valószínűleg) már sokkal gyengébbek a szőrszálaid, némelyiket nem tudja kihúzni, csak elvágni. Ezért van a gyorsabb visszanövés. Próbáld ki, hogy leborotválod a szőrt, aztán 4-5 nap múlva epiláld. Kicsit megerősödik a szőr a borotvától és könnyebb dolgod lesz! Amúgy ne ijedj meg, 1 borotválástól még nem leszel fekete dzsungel.
2012. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az enyémnek határozottan csökkent,már nem tövestől tépi ki a szőröket,csak a felszínnél jó részét:/ lehet neked is ez van,és ilyenkor ugye csak gyorsan meg kell nőnie és akkor az egész elölről:/
2012. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!