Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mivel szőrtelenítene...

Lányok ti mivel szőrtelenítenetek?

Figyelt kérdés
Ki hol és mivel szőrtelenít??Én a lábamat epilálom ami 1-2 hónapot bír,hónaljamnál és bikinivonalnál borotvát de azt nagyon nem szeretem mert 2-3 nap után kezdhetem előröl az egészet mert nagyon gyorsan megnő és még az is érdekelne,hogy ott lennt mit használtok?Próbáltam epilátorral de az borzalmasan fáj de ha vki azzal csinálja tudna márkát is mondani?Köszi puszi

2012. júl. 23. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol borotválom 2 naponta. Ha epilálok is csak 5-6 napig tart... szóval ez egyszerűbb akkor már.
2012. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én először krémmel próbáltam a lábamat,de úgy ahogy van ott is maradt a szőr rajta,aztán leborotváltam..utána vettünk egy másik féle krémet,az lehozta,de nem tart valami sokáig és 2 lábamra elmegy egy egész tubus krém és 1000ft,így inkább borotválni szoktam.Vettünk epilátort,de nagyon nem bírom,iszonyatosan fáj nekem,így azt le is passzoltam anyukámnak,ő kibírja.
2012. júl. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*hónalj,bikinivonal borotvával

(előző)

2012. júl. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*jaa meg egyszer gyantáztam is,de fájt is és ennek ellenére nem is szedte le a szőrt rendesen

(még mindig előző,bocsánat:$)

2012. júl. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol borotválok már.régebben néhol epiláltam de a borotva egyszerűbb.Amúgy már bánom,ha most kezdeném a szőrtelenítést inkább kozmetikussal gyantáztatnék,mert sokkal egyszerűbb,tartósabb és nem kell állandóan azt néznem,hogy hol vagyok szőrös,meg 2naponta borotválni stb..
2012. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én epilátort meg borotvát használok.

Mikor rátudom venni magam az epilálásra, akkor azt a lábon, és néha a hónaljon használom. Bikinivonalon borotvát, és gyakrabban a hónaljnál is, meg a karomon is, mert ott nagyon fáj az epilálás, de néha ott is leviszem. Neked viszont hogy bírja ki 1-2 hónapig az epilálás? Jah, és én is próbáltam a gyantát, de nagy szar, szinte alig szedte ki, és olyan piros volt utána napokig a bőröm is!

2012. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!