Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze lehet keverni két...

Loislane kérdése:

Össze lehet keverni két különböző színű bolti hajfestéket?

Figyelt kérdés
Syoss hajfestéket szeretnék kipróbálni de abból nincs olyan árnyalat amit szeretnék. Gondoltam úgy is két doboz kell az én hajamra, és veszek egy sötét barnát és barnás vöröset vagy mahagónit és össze keverem. Akkor elvileg még kéne kapnom a sötét vöröses barnás hajat :D Valaki kevert már össze két különböző színt ? Mit gondoltok milyen lesz ?

2012. júl. 27. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Sötét barna lesz vöröses árnyalattal! nyugodtan keverj színeket persze azonos színmélységben, tehát ha sötét sötéttel egyedi színe lesz;)
2012. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi szépen a választ :) Igen valami olyasmit szeretnék elérni vele. Palette-be van olyan árnyalat de azt ahogy olvastam nem nagyon ajánlják. Syoss-ból meg nincs de azt többet dicsérték.

Én ezekre gondoltam :


[link]

+ [link]


VAGY :D


[link]

+

[link]

2012. júl. 27. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!