Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze lehet keverni két...

Össze lehet keverni két különböző színű hajfestéket?

Figyelt kérdés
Padlizsánlila festéket vettem,de elég sötét árnyalat (csak ilyet kaptam), ha összekeverném szőkével akkor világosabb, intenzívebb szinű lenne? És mi történne ha 12%-os oxit kevernék hozzá?
2011. dec. 6. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, világosabb árnyalatot kapnál viszont az arányok megváltoznának mert kevesebb lila pigment lenne benne a természetes árnyalatú pigmentekhez képest mint alapjáraton, ezért érdemes még lila mixtone-t is keverni hozzá ugyan akkora mennyiségben mint szőkét. Bár szerintem egy világosbarna is elég lenne. A szín nem lesz intenzívebb hogy 12%-os oxit keversz hozzá viszont jobban igénybe veszi a hajadat.
2011. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már csak azt szeretném tudni mi az a mixtone, és hol lehet kapni?
2011. dec. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!