Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásosak a fogyasztó...

Mennyire hatásosak a fogyasztó (feszesítő) krémek? Tényleg fogyaszt vagy csak a bőrt feszesíti?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok?
2012. júl. 26. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Hot gélt használom, másról nem tudok véleményt mondani.


A legfontosabb, hogy nem fogyaszt. Nincs olyan krém, hogy magadra kened és 2 hét múlva 5 kilóval kevesebb vagy. Ezt felejtsd el. Azonban a Hot gélnek azért sokkal több hatása van, mint egy egyszerű feszesítő krémnek. Nekem gyönyörűen eltüntette a narancsbőröm, amit se sporttal, se diétával nem tudtam halványítani. Ez meg teljesen eltüntette. A combomon voltak csúnya zsírpárnák, azoknak is kampec. Néha csodálkozom, hogy ez a gél hogy képes erre, de egy barátnőm is mondta (ő ajánlotta), hogy tényleg jó. Annyi, hogy ha magadra kented, akkor először is ajánlott befóliázni magad, illetőleg mozogni kell mellette. Nem sportolni! Simán csak mielőtt mondjuk felporszívóznál, vagy takarítanál gyors magadra kened. A bőröd utána rögtön nagyon feszes lesz, de pár hét után már szemmel látható lesz a különbség. Jól kiizzaszt, úgyhogy igyál sokat!

2012. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! És ez ilyen csili kivonatot tartalmaz? ..Mert egy csomó ilyen krém igen, és azt szokták rájuk írni kommentbe, hogy csípnek! Ez is?
2012. júl. 26. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit csíp, de egyáltalán nem vészes, sőt! Nekem még tetszik is, legalább érzem, hogy hat :D de még kellemetlennek sem nevezném, annyira enyhe. Kis forróságot lehet érezni, de az is bőven a kényelmesen elviselhető kategória.
2012. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!