Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges lenne, hogy nem...

Lehetséges lenne, hogy nem áll jól a hosszú haj?

Figyelt kérdés

Ha belegondolok, és elképzelem magam hosszú hajjal, nem tetszik. Létezik olyan, hogy valakinek hülyén áll a hosszú/rövid haj? Nekem a mell fölé érő az, ami jó. Van pár régebbi kép, ahol hosszabb hajam van, és nem tetszik.

De nem baj, legalább nem kell éveket várni, hogy megnőjön, amilyen hosszúságúra szeretném :)

Van olyan, aki ugyanígy van ezzel?


2012. júl. 25. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az arcformája, ezért más és más haj áll jól.

Nekem például a vállig érő haj áll jól. De ennek ellenére növesztem, mert nem szeretem a rövid hajat.

2012. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is akartam növeszteni, de ma, hogy vágtam belőle(nem is keveset, sajnos), nagyon elszomorodtam. De később meg átgondoltam, hogy úgyis le kellesz majd a hajvégeket vágni, akkor meg minek sírok itt. Aztán belegondoltam, hogy mi lenne ha hosszú hajam lenne. Mell alá érő. És rájöttem, hogy nekem az nem állna jól, szóval már nem bánom hogy vágtam a hajamból :)
2012. júl. 26. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!